Menu Zamknij

O MNIE


Nazywam się Mariusz Konieczny. Mieszkam we Wrocławiu.

Rower prześladował mnie odkąd tylko sięgam pamięcią. Na początku traktowałem go jako zabawkę, która pozwalała mi poznawać osiedlowe ścieżki. Stopniowo stał się sposobem na spełnianie moich podróżniczych i sportowych marzeń. W końcu okazał się ciekawym sposobem na dorosłe życie.

W pierwszej pracy trenowałem mięśnie łydek jako kurier rowerowy. Gdy już przestały mieścić się w nogawkach spodni, postanowiłem dzielić się swoim doświadczeniem jako sprzedawca w jednej z największych sieci sklepów rowerowych na Górnym Śląsku. Moja przygoda z serwisowaniem rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy znalazłem w piwnicy rower Romet Gazela z 1976 roku. Jego renowacja sprawiła mi dużo satysfakcji i rozbudziła we mnie kolejną pasję. Czując nieustanny głód nowych wyzwań, przeprowadziłem się na Dolny Śląsk – polską mekkę rowerzystów, gdzie w 2012 roku rozpocząłem pracę jako serwisant w najlepszym sklepie z rowerami miejskimi we Wrocławiu.

Specjalizuję się w przeglądach i naprawach rowerów górskich, miejskich, trekkingowych i szosowych. Nie są mi też obce rowery ze wspomaganiem elektrycznym INNERGY, BOSCH YAMAHA, EGO oraz ION. Ponadto wykonuję przeglądy przekładni planetarnych – piast biegowych firm Shimano, Sturmay Archer, Sachs.

Jeżeli Twój rower potrzebuje SERWISU – KONIECZNIE zgłoś się do mnie. Zapraszam.

    positive review  Bardzo polecam serwis Pana Mariusza, rower zostal naprawiony szybko i dokladnie. Bardzo rzetelne i fachowe podejście.

    Mariola Kisiel Avatar Mariola Kisiel
    12 April 2020